18:28 / E diel, 13 Gusht 2017

"Oki" publikon një foto të familjes (Foto)

"Oki" publikon një foto të familjes (Foto)

Aktori i njohur Fatmir Spahiu ka publikuar një fotografi. 

Ai ka shfrytëzuar Instagramin për të publikuar një fotografi të familjes, shkruan Indeksonline. 

Në këtë foto janë shfaqur bashkëshortja dhe dy djemtë e aktorit të njohur. 
Duket se ata janë një familje shumë e lumtur./Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera