07:09 / E hënë, 20 Mars 2017

Olta Gixharri me probleme, kërkon ndihmë! (Foto)

Olta Gixharri me probleme, kërkon ndihmë! (Foto)

Olta Gixhari tani po përballet me një problem.

Thënë shkurt, Oltës i është hakuar profili i saj në Facebook. Shqetësimi qe pasoi tek Olta menjëherë pas ngjarjes, është bërë publik edhe në rrjetin social.

Kjo e fundit ka publikuar një fotografi në të cilën tregon se nuk ka më Facebook kështu duke kërkuar ndihmë nga miqtë dhe fansat, transmeton Indeksonline.

Duhet përkujtuar që problemin me hakimin e rrjeteve sociale e përjeton pothuajse çdo fytyrë publike./Indkesonline/


Lexo të tjera