16:37 / E diel, 13 Gusht 2017

Pa pikën e marres, Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik (Foto)

Pa pikën e marres, Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik (Foto)

Shumë shpejt do të martohen, andaj sa duket e kanë lëshuar edhe më shumë veten në shprehjen e ndjenjave ndaj njëri tjetrit.

Fjala është për Xhensilën dhe Besin, të cilët janë shfaqur në një video bomerang së fundmi, shkruan Indeksonline. 

Aty shihet Besi i cili me plot afsh puthë Xhensilën në pjesën më të ndishme./Indeksonline/


Lexo të tjera