20:57 / E premte, 01 Shtator 2017

Pamje nga ceremonia e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)

Pamje nga ceremonia e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)

Xhensila dhe Besi sonte kanë natën e tyre më të rëndësishme, atë të dasmës.

Përpos kujdesit që i është shtuar pamjes së gjithë këtij eventi, dyshja kanë edhe një numër të madh të të ftuarve, trasnmeton Indeksonline.

Madje për Xhensilën janë përkujdesur një ekipë e madhe për ta bërë atë edhe më të bukur se që është.

E tashmë janë publikuar disa fotografi nga momentet e kësaj ceremonie, ku dyshja duken për mrekulli.

Xhensila si gjithmonë shumë e bukur dhe e kuruar në çdo detaj po e përmbushë gjithë natën e saj edhe më mirë me fustanin e një princeshe./Indeksonline/.

Lexo të tjera