19:54 / E shtune, 12 Gusht 2017

Pas ditëlindjes, Kylie nuk heziton ta publikojë këtë video (Video)

Pas ditëlindjes, Kylie nuk heziton ta publikojë këtë video (Video)

Ajo sapo është bërë 20-vjece, por linjat e saja premtojnë shumë më shumë se mosha e saj. 

Së fundmi ajo është shfaqur me veshje sportive dhe tejet seksi, shkruan Indeksonline. 

Këtë rast Kylie e ka shfrytëzuar për të realizuar edhe një video të shkurtër e cila iu 'lë pa mend'.

Tejet seksi dhe shumë joshëse është shfaqur edhe kësaj radhe e bukura Kylie./Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/BX...


Lexo të tjera