10:09 / E premte, 21 Prill 2017

Pas kritikave për dukjen, Mihrije Braha 'godet' me këtë status (Foto)

Pas kritikave për dukjen, Mihrije Braha 'godet' me këtë status (Foto)

Dukja e saj tejet seksi në klipin e fundit ka ngjallur reagime të ndryshme. Fjala është për këngëtaren Mihrije Braha e cila tek videoklipi "Si cigaren e fundit me fike", është shfaqur vetëm brendshme dhe këmishë të bardhë, shkruan Indeksonline.

Paraqitja e saj është konsideruar si tejet provokative për shkak të moshës së saj. 

Kjo gjë sa duket e ka detyruar këngëtaren që të reagojë përmes një postimi në Instagram. 

"S'ka kush që më ndal.....veq nëse ndalem vetë unë.....M B", ka qenë mbishkrimi i saj./Indeksonline/


Lexo të tjera