09:21 / E diel, 13 Gusht 2017

Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)

Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)

Enca është duke shijuar në maksimum suksesin e këngës ‘Ciao’ në të cilën siç e dimë ajo ka përfshirë miqtë e saj më të mirë duke e kthyer klipin e këngës në një copëz realiteti për të cilën ajo nuk ngurron të flasë me mjaft krenari.

Por gjërat duket se kanë ndryshuar dhe dikush e ka lënduar. Pas sherrit virtual me Noizy-n, ish mikun e saj më të mirë, Enca është zhgënjyer sërish. Në Instastory, gjatë natës ajo ka vendosur të fotografojë hënën e të shkruajë disa fjalë.


Lexo të tjera