11:53 / E hënë, 17 Korrik 2017

"Perfeksioni" i Adrola Dushit (Foto)

"Perfeksioni" i Adrola Dushit (Foto)

Adrola Dushi ka publikuar një fotografi të djalit të saj bukurosh. 

Pa dyshim që ai është një fëmijë që ka marrë nga bukuria e mamit dhe babit, shkruan Indeksonline. 

"Perfeksioni im", ka qenë mbishkrimi i Adrolës në fotografinë e të birit. E kjo gjë që pohon super modelja nuk ka dyshim./Indeksonline/

Lexo të tjera