12:08 / E enjte, 12 Janar 2017

Po rriten Kardashianët, edhe një fëmijë është nisë..(Foto)

Po rriten Kardashianët, edhe një fëmijë është nisë..(Foto)

Kourtney Kardashian pritet të rritë familjen Kardashian me edhe një pasardhës. Kourtney thuhet të jetë shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të katërt. 

"Radar Online" shkruan se 37 vjeçarja është në muajin e tretë të shtatëzanisë me Scott Disick.

Për këtë ajo kohëve të fundit ka filluar të vishet më sportive dhe me rroba më të gjera. 

Megjithatë Kourtney vazhdon të jetë mjaft aktive në fitnes, gjë që shihet në profilin e saj në SnapChat./Indeksonline/

Lexo të tjera