18:52 / E premte, 21 Prill 2017

Pranë Erës edhe pica duket më e shijshme (Foto)

Pranë Erës edhe pica duket më e shijshme (Foto)

Era Istrefi vazhdon të jetë në Amerikë ku nuk po ndalet në rrugën e suksesit. Nga Amerika, Era si zakonisht po shfaqet tejet me stil dhe e veçantë. 

Në foton e fundit ajo është duke e ngrënë një picë e cila duket më e shijshme pranë saj dhe formave perfekt trupore që shfaqë./Indeksonline/

Lexo të tjera