20:09 / E hënë, 17 Korrik 2017

Publikohet kënga “No kiss” nga BabyG dhe Fero (Video)

Publikohet kënga “No kiss” nga BabyG dhe Fero (Video)

Sapo është lansuar projekti më i ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngën “No kiss”, bashkëpunim ky mes dy këngëtarëve të njohur BabyG dhe Fero, shkruan Indeksonline.

Për këtë këngë është realizuar edhe videoklipi.  /Indeksonline/

Lexo të tjera