17:21 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2 (Video)

Publikohet “Ulu” nga Capital T dhe 2po2 (Video)

Është publikuar bashkëpunimi mes Capital T dhe 2po2 me titull “Ulu”.

Muzika për këtë këngë është punuar nga vetë artistët, ndërsa Mix & Master është bërë nga Mixey.

Projekti i ri është vizuelizuar edhe me videoklip./Indeksonline/


Lexo të tjera