17:28 / E premte, 21 Prill 2017

Qe çka t'bën ndarja me gruan (Foto)

Qe çka t'bën ndarja me gruan (Foto)

Brad Pitt duket se po e përjeton rëndë ndarjen me Angelina Jolien. 

Kështu së paku shihet në ndryshimin fizik që aktori ka përjetuar në muajt e fundit. 

Brad ka humbur afërsisht nëntë kilogramë në peshë ndërsa edhe flokët e tij po thinjen çdo ditë e më shumë. 

Thuhet se ai asesi nuk po arrinë të pajtohet me këtë fakt dhe se disponimi i tij vazhdon të jetë tejet i dobët./Indeksonline/

Lexo të tjera