11:38 / E enjte, 20 Prill 2017

"Allahile çkemi" vëmendja është te Demi (Foto)

"Allahile çkemi" vëmendja është te Demi (Foto)

Aktorja dhe këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato i ka lënë pa fjalë fansat e saj me fotografitë e fundit në Insta Story. 

Demi shfaqet në dhomë nga plazhi duke nxjerrë në pah gjoksin e saj tejet të formësuar. 

Këngëtarja 24 vjeçare meksikano-amerikane e ka në plan për tu rikthyer më disa koncerte në verën që po vije./Indeksonline/

Lexo të tjera