22:51 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Rihanna dhe Chris Brown takohen sërish?! (Foto)

Rihanna dhe Chris Brown takohen sërish?! (Foto)

Këngëtarja e famshme Rihanna dhe reperi Chris Brown kishin qenë në një lidhje romantike, mirëpo çdo gjë kishte përfunduar në vitin 2013.

Reperi Chris Brown është parë për dore me një bukuroshe të martën në mbrëmje, teksa në të njëjtin vend është vërejtur edhe Rihanna, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se marrëdhënia në mes çiftit kishte rezultuar edhe me dhunë fizike të reperit ndaj këngëtares së famshme, Rihanna gjë që rezultoi me ndarjen e tyre./Indeksonline/


Lexo të tjera