00:51 / E enjte, 14 Shtator 2017

Rikthehet Kate Upton, e hijshme dhe seksi (Foto)

Rikthehet Kate Upton, e hijshme dhe seksi (Foto)

Modelja dhe aktorja e famshme amerikane, Kate Upton shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Upton edhe më tej vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të kërkuara në botë dhe jo më kotë është imazh i shumë brendeve të njohura – shkruan Indeksonline.

Se Upton di të ruajë sharmin dhe elegancën e saj e ka dëshmuar me anë të një fotografie të shpërndarë në InstaStory.

Kombinimi i rrobave që ajo mban veshur e bënë të duket shumë seksi 25 vjeçaren./Indeksonline/


Lexo të tjera