12:31 / E enjte, 12 Tetor 2017

Robert Pattinson përsëri beqarë

Robert Pattinson përsëri beqarë

Robert Pattinson i njohur si vampiri i Twilight, është një nga personazhet më të pëlqyera sidomos nga adoleshentët anë e kënd botës.

Ndoshta ndonjë nga fansat e tij sot do të gëzohen sepse Pattinson i ka dhënë fund fejesës së tij me Tahliah Barnett, transmeton Indeksonline.

Ata ishin fejuar në shtator të vitit 2014 dhe thuhet që muajt e fundit kanë qëndruar të ndarë.            
Sipas një burimi ata i kanë dhënë fund fejesës së tyre dhe vendimi është marrë nga Robi. “Robi ndihej i lodhur, e prishi fejesën dhe u tregojë miqëve se ishin ndarë. Ata kishin histori të gjatë së bashku dhe ndjenja, dhe besojë që ka ende ndjenja të forta në atë lidhje”./Indeksonline/

Lexo të tjera