19:39 / E hënë, 17 Korrik 2017

Sa e bukur dhe e thjeshtë Rita Ora (Foto)

Sa e bukur dhe e thjeshtë Rita Ora (Foto)

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora vazhdon të jetë tejet e angazhuar në karrierën e saj.

Rita së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Elvis Duran Show”, shkruan Indeksonline.

Me një veshje të thjeshtë dhe të bukur, ajo duket si mos më mirë. /Indeksonline/


Lexo të tjera