22:10 / E enjte, 12 Tetor 2017

Sahara Ray e tepron, krejtësisht e zhveshur ajo pozon!

Sahara Ray e tepron, krejtësisht e zhveshur ajo pozon!

Modelja e famshme, Sahara Ray nuk kursen asgjë nga vetja e saj.

Ajo nuk ka fije turpi, dhe jo rrallë herë e kalon çdo limit duke treguar më shumë se që duhet, shkruan Indeksonline. Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi krejtësisht e zhveshur!

Kjo foto padyshim që ka befasuar edhe ndjekësit e saj të shumtë në Instagram. /Indeksonline/

Lexo të tjera