10:15 / E enjte, 12 Janar 2017

Selena puth The Weekend, Bella ia bën “unfollow” (Foto)

Selena puth The Weekend, Bella ia bën “unfollow” (Foto)

Një përqafim që Selena Gomez ia bëri këngëtarit The Weeknd, i kushtoi asaj me një unfollow” në Instagram.

Gomez dhe The Weeknd janë parë natën e kaluar duke u përqafur dhe puthur pas një darke, kurse Bella nuk vonoi të nesërmen ia hoqi asaj followin, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Çifti që thonë se nuk kanë asgjë mes vete dhe se janë vetëm shok, janë parë të buzëqeshur dhe të pa frikësuar nga syri i medieve, derisa po kënaqeshin në shoqërinë e njëri-tjetrit. /Indeksonline/

Temat:
Lexo të tjera