10:57 / E hënë, 17 Korrik 2017

Shaqiri i ulur në sofër këndon bashkë me Medën (Video)

Shaqiri i ulur në sofër këndon bashkë me Medën (Video)

Xherdan Shaqiri gjatë mbrëmjes së kaluar ishte prezent në dasmën e vëllait të tij.

Me këtë rast, Shaqiri dukej krejtësisht ndryshe i veshur me elegancë dhe jo siç janë mësuar ta shohin të gjithë, si tip sportiv, shkruan Indeksonline.

Përpos që kishte hedhur vallen në disa raste, Shaqiri në një rast është parë edhe i ulur pranë sofrës duke kënduar bashkë me këngëtarin e njohur Medën i cili edhe është përkujdesur për atmosferën në dasmë./Indeksonline/

Lexo të tjera