20:47 / E diel, 19 Mars 2017

Shfaqet Bertan Asllani duke puthur Big Mamën (Foto)

Shfaqet Bertan Asllani duke puthur Big Mamën (Foto)

Big Mama dhe Bertan Asllani njihen për miqësinë ndaj njëri tjetrit. Bertani, dikur njëri ndër këngëtarët më të kërkuar shqiptarë ka një kohë të gjatë që nuk është shfaqur me ndonjë projekt muzikor. 

Ai madje po shfaqet shumë rrallë edhe nëpër rrjete sociale. Por ka qenë Big Mama ajo e cila ka publikuar një fotografi në të cilën shihet Bertani duke puthur Bigun në faqe. 
"Evladi" ka qenë mbishkrimi i Big Mamës mbi këtë fotografi./Indeksonline/


Lexo të tjera