18:36 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Shikojeni se çfarë bëri sot asistentja e Ramiz Lladrovcit (Foto)

Shikojeni se çfarë bëri sot asistentja e Ramiz Lladrovcit (Foto)

Kryetari i ri i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sot ka pritur në takim deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Pandeli Majko.

Në hyrje të komunës përveç Lladrovcit kishte dalë për ta pritur Majkon edhe asistentja e tij dhe drejtorët e drejtorive të ndryshme të komunës.

Asistentja e Lladrovcit dukej mjaftë seksi dhe me stil, por rrezikonte paksa me takat e saj në borë!/Indeksonline/


Lexo të tjera