15:28 / E premte, 17 Shkurt 2017

Shqiptari çon në këmbë jurinë e “The Voice” në Gjermani, dëgjojeni çfarë zëri ka (Video)

Shqiptari çon në këmbë jurinë e “The Voice” në Gjermani, dëgjojeni çfarë zëri ka (Video)

Një shqiptar mahniti jurinë dhe publikun e “The Voice” në Gjermani me zërin e tij të mrekullueshëm.

Bëhet fjalë për Shpresim Ahmetin, një student në Gjermani, i cili performoi në spektaklin televiziv me këngën e famshme “This is a man’s world”.

Talenti i 18-­vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij briliant”.

Shqiptari çon në këmbë jurinë e “The Voice” në... by lajmefaqja


Lexo të tjera