19:06 / E enjte, 12 Tetor 2017

Shtohet edhe me një anëtar familja e “Cimës”

Shtohet edhe me një anëtar familja e “Cimës”

Aktori i humorit, Rasim Thaçi- Cima është bërë përsëri gjysh.

Sot familja Thaçi ka mirëpritur anëtarin më të ri në familje, Malta Thaçi – shkruan Indeksonline.

"Sot familjës tonë ju shtua dhe një bukuroshe, Malta Thaçi mirë se erdhe në këtë botë.Gjyshi dhe gjyshja të dojnë shumë.Urime djalit tim Burimit dhe Daorsës", ka shkruar ai në Facebook.

Kujtojmë se Cima është babai i këngëtares së njohur Adelina Thaçi./Indeksonline/ 

Lexo të tjera