16:10 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Simpson pozon me të brendshme (Foto)

Simpson pozon me të brendshme (Foto)

Ylli televiziv, Marnie Simpson ka shfaqur linjat e saj trupore.

Bukuroshja zeshkane është shfaqur me bikini duke nxjerrë në pah esetet e saj të formësuara, shkruan Indeksonline.

24- vjeçarja me anë të kësaj fotografie ka bërë me dije se ka çfarë të tregojë, dhe këtë e bënë me plotë vullnet./Indeksonline/


Lexo të tjera