22:38 / E shtune, 12 Gusht 2017

Stresi në foto me Florin, por statusi është edhe më interesant (Foto)

Stresi në foto me Florin, por statusi është edhe më interesant (Foto)

Stresi ka habitur sërish me statusin e tij.

Në një foto me këngëtarin Flori, reperi ka vënë një mbishkrim interesant,shkruan Indeksonline.

Ai ka shkruar "Zoti mbi re pastaj jemi ne pik pik pik". Me sa duket Stresi dhe Flori kanë një miqësi të mirë me njëri tjetrin. Andaj dhe e konsiderojnë veten si të parët./Indeksonline/


Lexo të tjera