19:24 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Surprizë! Ky është çifti më i ri hollivudian (Foto)

Surprizë! Ky është çifti më i ri hollivudian (Foto)

Selena Gomez më në fund ka lënë prapa lidhjen e saj me Justin Bieber, duke nisur një romancë të re me Abel Makkonen Tesfaye që njihet ndryshe edhe si The Weenknd.

Çifti më i ri hollivudianë madje nuk kanë hezituar që edhe publikisht të tregojnë ndjenjat që kanë karshi njëri- tjetrit, shkruan Daily Mail – transmeton Indeksonline.

Gomez dhe The Weeknd thuhet se kanë darkuar së bashku, dhe i gjithë ky moment romantik nuk u ka ikur paparacëve.

Kujtojmë se The Weeknd ka qenë ish i dashuri i modeles super seksi Bella Hadid./ Indeksonline/


Lexo të tjera