17:40 / E diel, 19 Mars 2017

Surprizohet Luana Vjollca (Foto)

Surprizohet Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjollca pa dyshim që ka shume fansa. Bukuroshja shqiptare ka marrë një dhuratë të veçantë nga dy fanse të saja. Erisa dhe Elisa janë dy vajzat të cilat i kanë dërguar asaj një kartolinë dhe një copë tortë, shkruan Indeksonline. 

Në letrën e dërguar shkruhej: "E dashura Lu, ne gjithmonë do të duam dhe të mbështesim ty. Ju keni një vend të veçantë në zemrën tonë"./Indeksonline/

Lexo të tjera