13:45 / E hënë, 17 Korrik 2017

Tuna dhe Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, sa ndryshe duket këngëtarja (Foto)

Tuna dhe Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, sa ndryshe duket këngëtarja (Foto)

Tuna dhe Patrisi po shfaqen tejet të lumtur si prindër të ri. 

Tiani i cili tashmë ka mbushur një muaj, sot u dërgua për vizitë tek dotkoresha e tij, shkruan Indeksonline. 

Këtë moment, këngëtarja nuk hezitoi që ta ndajë edhe me miqtë e saj në rrjete sociale. 

Në fotografi duket se Tiani gëzon shëndet të plotë. Ndërsa Tuna duket se ka pësuar kogja ndryshime  pas lindjes./Indeksonline.


Lexo të tjera