07:06 / E hënë, 17 Korrik 2017

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon (Foto)

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon (Foto)

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi.

Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin ‘O sa mire’ duket se shpejtë ka ndërruar të dashurin.

Ditë më parë u raportua për një lidhje të mundshme me këngëtarin Bruno, e që si duket po del të jetë e vërtetë.

Është vetë Arta e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, por duke e lënë të fshehtë në mënyrë që të bëhet më diskrete, shkruan Indeksonline.

Bruno vazhdon të shijojë suksesin që ka arritur me bashkëpunëtorët e tij të ‘Threedots’ teksa kohë më parë u përfol për një lidhje me modelen Alesia Noka e cila ishte pjesë edhe e videoklipit të këngës ‘Ajo.

Ndër të tjerash Arta pritet të jetë pjesë e xhirimeve të videoklipit të ri të Brunos, i cili siç duket ka vendosur që të gjitha të dashurat t’i bëjë pjesë të videoklipeve./Indeksonline/

Lexo të tjera