21:38 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Vajza seksi e Sylvester Stallone zhvishet për “Love” (Foto)

Vajza seksi e Sylvester Stallone zhvishet për “Love” (Foto)

Aktori i famshëm i filmave aksion, Sylvester Stallonë është baba i tri vajzave.

Është 18- vjeçarja, Sistine ajo e cila së fundi ka realizuar një fotosesion ku dhe ka marrë vëmendjen e medias rozë.

Sistine është zhveshur për kalendarin e të famshmes “Love”.

Modelja e ardhshme, që i ngjan shumë nënës së saj, ish-modeles Jennifer Flavin, duket se po ndjek të njëjtën rrugë në fushën e modelimit dhe vlen të përmendet se duket vërtet mahnitëse./ Indeksonline/

Lexo të tjera