15:34 / E hënë, 19 Qershor 2017

Vesa dhe Big Basta prindër, por nuk po i ndahen muzikës (Foto)

Vesa dhe Big Basta prindër, por nuk po i ndahen muzikës (Foto)

Vesa Luma dhe Big Basta nuk po i ndahen muzikës për asnjë moment.

Ata edhe pse prindër të Lianit të vogël, po gjejnë mjaftushëm kohë t'i përkushtohen dy gjërave njëkohësisht. 

Në një foto të publikuar nga Vesa, cifti janë shfaqur së bashku të shtrirë pranë njëri tjetrit. 

E kjo është gjëja që ata bëjnë para provave në studio./Indeksonline/


Lexo të tjera