11:16 / E diel, 13 Gusht 2017

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother” (Foto)

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother” (Foto)

Është ndarë nga jeta ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli.

Mësohet se ish-banori vuante prej kohësh nga sëmundje e rëndë. 

Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi në FB.

“Me keqardhjen dhe lendimin e humbjes te njeriut me te dashur. Ju njoftoj humbjen e te ndjerit Shkelqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan ajo.

Brushulli ka qenë pjesmarrës në Big Brother Albania 1.

Lexo të tjera