09:18 / E hënë, 17 Korrik 2017

Xherdan Shaqiri e 'kallë' atmosferën bashkë me Meden e Vjollca Haxhiun (Foto)

Xherdan Shaqiri e 'kallë' atmosferën bashkë me Meden e Vjollca Haxhiun (Foto)

Këngëtari Meda dhe këngëtarja Vjollca Haxhiu mbrëmë argëtuan mysafirët në dasmën e vëllait të Xherdan Shaqirit.

Në një natë speciale si kjo, Xherdan Shaqiri nuk kishte si mos ta ndizte atmosferën.

Në videon e publikuar nga këngëtarja Haxhiu, Shaqiri së bashku me dy këngëtarët shihet duke e vallëzuar e shijuar në maksimum atmosferën./Indeksonline/


Lexo të tjera