17:57 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Zyrtare: Martohet Tuna dhe Patrisi, këto janë detajet tjera

Zyrtare: Martohet Tuna dhe Patrisi, këto janë detajet tjera

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu dashurinë e saj me Patris Berishën e ka kurorëzuar sot me martesë.

Çifti në fjalë edhe zyrtarisht janë kurorëzuar si çift në komunën e Prishtinës, shkruan Indeksonline.

Indeksonline, mëson se Tuna dhe Patrisi kanë dashur që kurorëzimi  i tyre të kalojë në privatësi, pa dashur që kjo datë e rëndësishme të festohet në mënyra tjera.

Kujtojmë se Tuna dhe Patrisi shumë shpejt pritet të bëhen prindër për herë të parë./Indeksonline/

 

Lexo të tjera