21:12 / E enjte, 12 Tetor 2017

A është kjo arsyeja kryesore pse Messi shënoi tre gola dhe kualifikoi Argjentinën (Foto+16)

A është kjo arsyeja kryesore pse Messi shënoi tre gola dhe kualifikoi Argjentinën (Foto+16)

Modelja e njohur braziliane Suzy Cortez e njohur si “Miss BumBum”, ka publikuar disa foto të reja “hot” në rrjetet sociale.

Ajo publikoi foto për t’i dhënë përkrahje të madhe futbollistit më të mirë në botë, Lionel Messit, i cili shënoi tre gola dhe kualifikoi Argjentinën në Kupën e Botës, “Rusi 2018”.

Më poshtë i keni fotot e modelës “sexy” nga Brazili, që ka idhull Lionel Messin./IndeksOnline/


Lexo të tjera