13:16 / E hënë, 20 Mars 2017

Arsene Wenger e tregon të ardhmen e tij

Arsene Wenger e tregon të ardhmen e tij

Arsenal humbi ndaj West Brom me rezultat 3-1 dhe pakënaqësitë kundrejt Arsene Wenger po shtohen gjithmonë e më shumë ndër tifozët e klubit nga Londra.

Menaxheri i West Brom, Tony Pulis thotë se pas ndeshjes Arsene Wenger i ka treguar se çfarë ka vendosur për të ardhmen e tij.

“Arsene më tregoi se po qëndron në Arsenal”, ka deklaruar Pulis për “The Sun”.

Skuadra e Arsenal ka zbritur në vendin e 6 me 50 pikë në 27 ndeshje të zhvilluara. /IndeksOnline/

Lexo të tjera