10:39 / E diel, 13 Gusht 2017

Barcelona - Real Madrid, formacionet e mundshme (Foto)

Barcelona - Real Madrid, formacionet e mundshme (Foto)

Barcelona dhe Real Madrid takohën sonte në mbrëmje për trofeun e Superkupës së Spanjës.

Madrilenët në këtë ndeshje vijnë si fitues të Ligës, ndërsa katalonasit si fitues së Kupës.

Këto janë formacionet e mundshme:


Lexo të tjera