17:04 / E hënë, 20 Mars 2017

Bëhen bashkë dy baxhanakët e përfaqësuses së Kosovës (Foto)

Bëhen bashkë dy baxhanakët e përfaqësuses së Kosovës (Foto)

Besart Berisha dhe Samir Ujkani sot kanë veshur fanellën e përfaqësuesës së Kosovës, shkruan IndeksOnline

Sulmuesi më i mirë në histori të Ligës së Australisë, Besarti për herë të parë ka veshur fanellën e Kosovës dhe mezi pret debutimin e tij.

Ylli kosovar ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet së bashku me kapitenin e përfaqësuesës, Ujkani që në jetën e përditshme përveç bashkëlojtar janë edhe baxhanakë./IndeksOnline/


Lexo të tjera