19:47 / E hënë, 20 Mars 2017

Chelsea favoriti kryesor për yllin e Monakos (Foto)

Chelsea favoriti kryesor për yllin e Monakos (Foto)

Skuadra e Chelseat shumë lehtë mund të bëhet me super lojtar gjatë afatit të verës.

Sipas mediave angelze, mesfushori i Monakos Tiemoue Bakayoko është duke favorizuar ekipin londinez dhe shumë lehtë mund të bëhet lojtar i tyre.

Bakayoko po kalon në formë të shkëlqyer me ekipin francez, ndërsa përvec Chelseat edhe Manchester United ka shpreh interesim për të./IndeksOnline/

Temat:
Lexo të tjera