17:41 / E premte, 17 Shkurt 2017

Conte i del në mbrojtje Wengerit

Conte i del në mbrojtje Wengerit

Antonio Conte ka folur fjalët më të mira për trajnerin e Arsenalit, Arsene Wenger.

Arsenali ka humbur në ndeshjen e parë të 1/16-të së Ligës së Kampionëve ndaj Bayern Munichut me rezultat 5-1 dhe kjo humbje ka bërë që trajneri francez të kritikohet shumë për paraqitjen e skuadrës.

Lexo të tjera