14:18 / E hënë, 17 Korrik 2017

E konfirmojnë mediat italiane, Panuci trajner i Shqipërisë (Foto)

E konfirmojnë mediat italiane, Panuci trajner i Shqipërisë (Foto)

Mediat italiane e kanë konfirmuar se Panuci do të bëhet trajneri i ardhshëm i Shqipërisë.

Sipas “Calciomercato”, FSHF dhe trajneri italian kanë një marrëveshje që shumë shpejt do të zyrtarizohet.

Panuci mposhti konkurrencën e Inzaghit, Camolese dhe Sedorf. /IndeksOnline/


Lexo të tjera