12:12 / E premte, 17 Shkurt 2017

Edi Rama – Majlinda Kelmendi, fotoja e ditës (Foto)

Edi Rama – Majlinda Kelmendi, fotoja e ditës (Foto)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kampionia e Kosovës në xhudo, Majlinda Kelmendi ishin të ftuar nga krerët e shtetit të Kosovës në festën e Pavarësisë.

Rama ka publikuar një foto me fituesen e medaljes së artë në Lojërat Olimpike të “Rio 2016”, duke etiketuar atë si “Fotoja e ditës”./IndeksOnline/


Lexo të tjera