16:01 / E hënë, 17 Korrik 2017

Hadergjonaj vendos këtë javë mes Kosovës dhe Zvicrës (Foto)

Hadergjonaj vendos këtë javë mes Kosovës dhe Zvicrës (Foto)

Mbrojtësi kosovar, Florent Hadergjonaj pritet që së shpejti të merr vendimin se cilin shtet ta përfaqësoj në të ardhmen.

Hadergjonaj i cili luan te skuadra gjermane, Ingolstadt është duke befasuar me paraqitjet e tija fantastike, por ende nuk është vendosur për cilin shtet të luaj.

Sipas medieve, Albert Bunjaki përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës ka thënë se 22-vjeçari pritet ta merr vendimin gjatë kësaj jave.

Së fundi Hadergjonaj ka luajtur për ekipin A të përfaqësueses së Zvicrës në një miqësore./IndeksOnline/

Lexo të tjera