22:41 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Juventusi në raundin tjetër të kupës (Video)

Juventusi në raundin tjetër të kupës (Video)

Juventusi ka mposhtur Atalantën në ndeshjen e Kupës së Italisë me rezultat 3-2.

Golat për Juventusin i shënuan Paulo Dybala, Mario Mandzukic dhe Miralem Pjanic.

Ndërsa për Atalantën realizatorë ishin Abdoulay Konko dhe Emmanuel Latte Lath.

Me këtë fitore, zonja e vjetër është kualifikuar në raundin tjetër të kësaj gare. /IndeksOnline/

Lexo të tjera