22:37 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Kampioni s’ka si e nisë ndryshe (Video)

Kampioni s’ka si e nisë ndryshe (Video)

Skuadra e Real Madridit e ka nisur me fitore aventurën e re në Ligën e Kampionëve për sezonin 2017/18.

Kampioni aktual mposhti 3 me 0 APOEL-in në “Santiago Bernabeu”, shkruan IndeksOnline.

Tri golat për ekipin e Zizus i shënuan: Ronaldo (2) dhe Sergio Ramos.

Madridi prinë në pozitën e parë me tre pikë, aq ka edhe Tottenhami që mposhti Dortmundin në “Wembley”./IndeksOnline/


Cristiano Ronaldo Goal HD - Real Madrid 1-0... by FootballHD7


Cristiano Ronaldo Goal HD - Real Madrid 2-0... by Soccer_LENS


Gol de Sergio Ramos Real Madrid vs Atletico de... by champions_league_2014

Lexo të tjera