14:44 / E diel, 13 Gusht 2017

Klopp në Gjermani për ta gjetur pasardhësin e Coutinhos

Klopp në Gjermani për ta gjetur pasardhësin e Coutinhos

Philipp Coutinho është afër largimit nga Liverpooli në drejtim të Barcelonës, shkruan indeksonline.

Trajneri i skuadrës angleze është i interesuar për futbollistin e ri të Shalkes, Max Meyer.

Sipas Daily Mirrir, playmekeri i lindur në vitin 1995 është afër përfundimit të kontratës dhe Liverpool mund të hidhet në sulm për të. /IndeksOnline/

Lexo të tjera