18:11 / E enjte, 12 Tetor 2017

Kosova zyrtarizon miqësoren në këtë datë dhe me këtë shtet

Kosova zyrtarizon miqësoren në këtë datë dhe me këtë shtet

Federata e Futbollit të Kosovës edhe zyrtarisht ka njoftuar se kundërshtari i një miqësoreje do të jetë Letonia, transmeton IndeksOnline.

Ndeshja miqësore do të zhvillohet në stadiumin kosovar “Adem Jashari” në Mitrovicë më 13 nëntor.

Kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare që Kosova do ta zhvillojë në shtëpi, pasi ndeshjet e ciklit kualifikues në Kupën e Botës, i ka luajtur në “Loro Borici” të Shkodrës./IndeksOnline/

Temat:
Lexo të tjera