15:35 / E hënë, 19 Qershor 2017

Ky është kundërshtari i Prishtinës në fazën e dytë (Foto)

Ky është kundërshtari i Prishtinës në fazën e dytë (Foto)

Prishtina do të ndeshet në fazën e parë me Norrkopingun e Suedisë në ndeshjen kualifikuese të Europa Ligës.

Në rast se fiton këtë ndeshje, nënkampionët e Kosovës i pret fituesi i ndeshjes Saint Johnstone nga Skocia dhe Trakai i Lituanisë. /IndeksOnline/


Lexo të tjera